Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
 • Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
 • Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
 • Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
 • Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell
 • Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell

Peugeot Skin makinë të largët fob rast kyç shell

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 40 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot 2

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e rastit të gjallë makinë silikon makinë për 7years. Tani, rasti i çelësit të silikonit që prodhojmë është modeli i bukur, i qëndrueshëm.

Peugeot Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të produkteve tona silikoni fob për auto për shkak të prekjes së butë, pa erë, eko-miqësore. Mbështetësit e modës doganore të modës janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me dy butonat tona çelësash smart telekomandë silikon, mbajtës kyç i makinës.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Peugeot .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Peugeot Car Remote Fob Key Shell


Aksesore makinash - Peugeot Skin Car Fob Key Case -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një Çelës Çelës Fob të Çelësit të Makinës së Lëkurës në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësit të makinës me 2 butona kur ta keni atë.


Peugeot Skin Car Fob Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Skin Car Remote Fob Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim