Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
 • 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
 • 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
 • 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
 • 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne
 • 3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne

3 Mbuluar butonin e butonit silikoni për auto moderne

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelës të automobilave të mbuluar prodhimin e cila të hyjë në Silicon Key Cover Për Moderne Auto këtë industri për 7 vjet. Mbulimi i çelësit të silikonit për auto moderne është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e mbajtëses së largët të makinës silikoni shtyjnë mbajtësen tonë të silikoni për çelësin e makinës në listën e levës. Peugeot 3 buttons shell makinë predhë është një nga shitja më e mirë e mbajtësit tonë çelësin e gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çelësi i vërtetë i makinës me xhel silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone.

Çdo shell shell gome rubberl kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për Peugeot tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


3 Button Silicon For Modern Auto


Aksesorët e makinës - silikoni shell kryesor për Peugeot - nuk janë të dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një kuti çeliku të silikoni për Peugeot në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të pëlqeni mbajtësin kryesor të makinës me 3 butona kur të keni ajo.


Silicon Key Cover For Auto 3buttons

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Silicon Key Cover For Modern Auto

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim