Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
 • Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
 • Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
 • Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
 • Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës
 • Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës

Peugeot Remote 3 butona të mbuluar silikoni me çelësin e makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot 3 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelës të automobilave mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Mbulesa kryesore e makinës silikon për makinën është produkti ynë kryesor. Peugeot Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rripit tonë silikoni për makina për shkak të butësisë së tij të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Çështja kyçe për makinën e emocioneve të logo është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë 3 butona për mbrojtjen e Fordit .

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është krejtësisht aftë për Peugeot tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Peugeot Remote 3Buttons Key Cover


Aksesore makinash - Mbulesa kryesore e 3Buttons Peugeot Remote -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash mbulesën kryesore të 3Buttons Peugeot Remote në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni 3 mbajtës të butonit të makinës me telekomandë kur ta keni atë.


3 Buttons Car Key Cover For Peugeot

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.


Peugeot Remote 3 butona çelësin e makinës me silikon të mbuluar me logo


3 buttons car key silicon cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim