Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
 • Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
 • Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
 • Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
 • Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot
 • Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot

Çelësi i makinës mbron rastin e silikonit për Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot 3 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd përqëndrohemi në prodhimin e mbulimit me çelik të silikonit të Peugeot për shtatë vjet. Eksperienca e punës së bërë me çelësin e 3 butonave të çelikut me silikoni u bë gjithnjë e më e përsosur, për të tërhequr shumë blerës për të blerë Mbulesën tonë Peugeot Silicone Key. Çelësi i makinës së gomës mbulon butonat e Peugeot 3 është një nga shitjet më të mira të industrisë së njëjtë për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore. Pra, ne jemi të sigurt se produkti ynë do t'ju kënaqë.

Çdo Çështje e Qëndrueshme e Makinës për Peugeot kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i gomës me kapak të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e makinës me 3 butona .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

3. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Peugeot Silicone Protect Case


Pajisje shtesë për veturë - mbajtëse çelësash magnetike magnetike silikoni për Peugeot -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një butona të bukura të projektimit të gomës për Peugeot në dorën tënde, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do të doje të mbulosh 3 butona të makinës silikoni Peugeot Peugeot kur ta keni atë.

Peugeot Key Protect Case

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Peugeot kapak kyç i silikonit

Peugeot protect Car Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim