Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Peugeot silicone key covers.com makinë
Peugeot silicone key covers.com makinë
Peugeot silicone key covers.com makinë
Peugeot silicone key covers.com makinë
Peugeot silicone key covers.com makinë
Peugeot silicone key covers.com makinë
 • Peugeot silicone key covers.com makinë
 • Peugeot silicone key covers.com makinë
 • Peugeot silicone key covers.com makinë
 • Peugeot silicone key covers.com makinë
 • Peugeot silicone key covers.com makinë

Peugeot silicone key covers.com makinë

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot.com

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e mbulesës magnetike të qëndrueshme dhe të modës Peugeot silikoni për 7 vjet. Vitet 'që na lejojnë të kemi procese të shkëlqyera prodhuese. Me dizajn të hollë, cilësi të rreptë të produktit dhe shërbim perfekt shitjes, tonë Mbulesa mbrojtëse prej gome silikoni Peugeot 2 buttons është zgjedhja më e mirë.

Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 200%

2. Makina e gomës e përshtatur 2 butona kyç i kapakut të silikonit shell është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës silikoni Peugeot .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone e mbulon auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Peugeot car key covers.com


Car accessory - Silicone makinë magnetike kyç të mbuluar për Peugeot -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një silikoni Peugeot mbulesë kyç në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan të auto 2 butona embossed mbajtësi kryesor makinë kur ju keni atë.

Peugeot car key covers.com

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Mbuluar kyç Peugeot silikoni

car key covers.com

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim