Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
 • Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
 • Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
 • Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
 • Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit
 • Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit

Peugeot 2 butona të mbuluara nga kyçi i silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Prugeot

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd përqëndrohemi në prodhimin e mbulimit me çelik të silikonit të Peugeot për shtatë vjet. Eksperienca e punës së bërë nga PEUGEOT tonë mbulon çelësin e makinës silikoni u bë gjithnjë e më i përsosur, për të tërhequr shumë blerës për të blerë çelësin PEUGEOT silikoni. Çelësat e makinës së gomës PEUGEOT cc është një nga shitjet më të mira të industrisë së njëjtë për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore. Pra, ne jemi të sigurt se produkti ynë do t'ju kënaqë.

Çdo Çështje Kryesore e Rëndësishme e Makinës për PEUGEOT kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i gomës me kapak të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës cc .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Peugeot 2 buttons Silicon Key Cover


Pajisje shtesë për veturë - Mbulesa magnetike e makines Peugeot silikon -është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një dizajn bukur raste kyçe gome mbulon për PEUGEOT në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan kyç makinë të mbuluar auto PEUGEOT silikoni kur ta keni atë.


Silicon Peugeot 2 buttons Key Cover

Ju do të doni auto 2 butona xhel me pluhur - prova xhel xhel kryesore të mbuluar kur ta keni atë.

Silicon Car Key Cover Peugeot

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim