Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit

Klasik Peugeot 3 butona për kyçjen e silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 3 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me 7 vjet eksperiencë, ne jemi një profesionist silikoni makine kryesore të mbuluar prodhues me produkte të cilësisë së lartë dhe ofertën konkurruese dhe të arsyeshme. Ne kemi fabrikën tonë dhe teknologjinë tonë, të gjitha këto na lejojnë të prodhojmë vetëm butonat me cilësi të lartë Peugeot 3 silicon të mbuluar me motor , duke përmbushur të gjitha kërkesat e rrepta të klientit. Pra, kompania jonë do të jetë zgjedhja juaj e parë.

Çdo butona Peugeot 3 Classic Key Cove r kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm për butonat e butonit Peugeot 3 3 butona kryesore .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Car accsessory- magnetic embossed 3 buttons silicone key cover -is no harm and environmentally friendly.When you hold a beautiful design key cases rubber covers for Peugeot 3 buttons in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love auto Peugeot 3 buttons silicone car key cover when you have it.


Akses i makinave - mbulesa magnetike me 3 butona silikoni -është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një dizajn të bukur raste kyçe gome mbulon për Peugeot 3 butona në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Peugeot mbuluar kyç makinë 3 butona silikoni kur ju keni atë.


Peugeot Key Cover Classic

Ju do të doni butonat auto 3 pluhur - prova xhel silikoni makinë të mbuluar kryesore kur ta keni atë.

Peugeot 3 Buttons Classic Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim