Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Porsche Silicone Key
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Cover Porsche Silicone Key

Kategoritë e produkteve të Cover Porsche Silicone Key , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Cover Porsche Silicone Key , furnizuesit Porsche Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Porsche Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Cover Porsche Silicone Key furnizuesit

Ne jemi fabrikë për mbulesën kryesore të silikoni Porsche me cilësi të lartë dhe çmimin e fabrikës. Ne kemi një ekip të talentuar profesional të dedikuar për të ofruar klientët me produktet dhe shërbimin më të mirë. Si një furnizues i rasteve kyçe të makinave silikoni , ne mund t'ju japim kohë më të shkurtër të prodhimit dhe ne kemi stoqe të mjaftueshme.

Mbulesa kryesore e Porsche Silicone janë bërë me 100% Natyrore Silikoni, të sigurt, por jo toksik me cilësi Soft, pa deformime pas shumë herë të palosur, është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinal të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, ajo është thyer, por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka, dhe Anti-veshin, sipërfaqe Matte mund të mbrojë kyç pas përdorimit afatgjatë.

Fabrika jonë ka një punonjës profesional për të kontrolluar makinën që prodhon produktin, tregojnë prodhimet janë: 1: përgatit materialin real 2: përzier materialin dhe materialin ngjyrës 3: prerë ato për një mbulesë çeliku silikoni Porsche që kanë nevojë për 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak të naftës për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Produktet tona kanë dy procese, njëra është e zbukuruar, është një bojë e bardhë artificiale që bie në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi. Njëra tjetra është e stampuar, dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, duke e bërë kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Për modelet e makinave të mbulimit me kyç të makinës silikoni Porsche , ne kemi A1, A3, A4, A5, A6, A8, Q3, Q5, Q7, Q8, etj. nëse doni të dini më shumë modele të makinave, lutemi klikoni përsëri në shtëpi, faleminderit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim