Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Porsche Silicone Key > Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
 • Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
 • Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
 • Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
 • Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore
 • Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore

Porsche Triangle ftohtë dizajn silikoni makinë mbuluar kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Porsche

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin çmimin më të mirë të qëndrueshme silikoni makinë rast kyç për auto për 7 vjet. Eksperienca kaq shumëvjeçare e bëjnë cilësinë tonë të lartë cilësore të dizajnit silikoni të çelikut të mbuluar të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri. Porsche Silicone Key Cover është shitja më e mirë e mbuluar tonë silikoni telekomandë kyç makinë. Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zeje aplikuar për rastin mirë design silikoni makinë kryesore .


Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Çelësi i makinës silikoni është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Porsche .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Porsche Triangle Design Silicone Key Cover


Rasti i zakonshëm i makinës Porsche Unë s nuk ka dëm dhe miqësore me mjedisin. Ajo ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do të doni Porsche auto 3 butona për kyçjen e makinës kur ta keni atë.


Cool Silicone Key Cover For Porsche

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Porsche

Triangle Design Key Cover For Porsche

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

UDetajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Porsche Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim