Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Porsche Silicone Key > Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
 • Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
 • Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
 • Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
 • Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob
 • Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob

Porsche cayenne silikoni mbuluar me makinë fob

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: porsche0701

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë Silicone Car Key Case. Mbajtësi ynë kryesor i makinës silikoni është gjithashtu në listën e levës . Cover Porsche Silicone Key është një nga shitjet më të mira të Mbulesës sonë të Çelikut të Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kyçe porsche cayenne është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë fob kyç të porsche cayenne .

porsche cayenne key cover

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

porsche cayenne key case

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Silicone Remote Car Case nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

porsche cayenne key case

Predha e makinës Porsche nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur të mbash një rast silikoni për rastin e makinës për Porsche në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


porsche cayenne key fob


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Porsche Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim