Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Porsche Silicone Key > 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
 • 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
 • 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
 • 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
 • 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche
 • 2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche

2018 Mbajtësi i Mbulesës Kryesore Për Porsche

  Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Porsche-0004

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS FDA

Applicable Model: Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

tonë Rasti kryesor i makinës silikoni është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e makinës në këtë industri. Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kanë 8 vjet përvojë hyjnë Silicone Car Key Cover këtë industri. Porsche Silicone Key C mbi është forma e makinës porsche, dhe 3 butona, ajo ka një uritur për të treguar logon e makinës suaj . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Mbajtësin e Çelës tonë të Makinave Silikoni . Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave makinave kryesore. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.


Porsche Silicone Car Key Case 3 Buttons

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Rasti i telekomandës silikoni është i përshtatshëm për Porsche 3 butonat tuaj çelësin e makinës . Pjesa e përparme e zëvendësimit të shpejtë të makinës Porsche është butona të shtypura, prapa i Rastit të Makinerisë Hapur Silikoni pa logon e makinës.


Porsche Silicone Car Key Cover


Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

Porsche Silicone Car Key Cover

Shell silikoni makinë kryesore ka karakteristikat e padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë. Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

Porsche Silicone Car Key Cover 3 Buttons

Porsche Silicone Car Key Cover 3 Buttons

Porsche Silicone Car Key Cover 3 Buttons


U

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

fabrika jonë mori shumë certiticates, si ISO9001, BSCI, SGS, FDA. dhe të gjithë Mbajtësit e Çelësave të Makinave Silikoni me PAHS u përpoqën.

d


Kategoritë e Produktit : Cover Porsche Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim