Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulimi kryesor i Renault Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi kryesor i Renault Silicone , furnizuesit Mbulimi i Renault Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kryesor i Renault Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi kryesor i Renault Silicone furnizuesit

Mbuluar kyçja e makinës Renault Silicone është eko-miqësore e klasës ushqimore për makinën kryesore. ai përdori materiale 100% silikoni l përmes një seri përpunimesh të përpunimit. Dhe kyçja e makinave është e butë dhe jo-ngjitëse dhe e lehtë për pastrim, materiali është i qëndrueshëm, kështu që guaska e makinës mund të përdoret për një kohë të gjatë. Mbulon kyçin e makinës silikoni mund të sigurojë mbrojtje nga grumbujt, papastërtitë, yndyrat, shenjat e gishtave dhe gërvishtjet dhe mbani çelësin e makinës tuaj të largët si markë e re . Butonat kryesore për rastin janë dizajn 3D. çdo buton ka një prekje të qartë, e bën atë të përshtatet çelësin e makinës në mënyrë perfekte. Çelësat e makinave Renault kanë pantone për të zgjedhur. Bëni çelësin e makinës të duket më e bukur.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim