Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
 • Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
 • Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
 • Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
 • Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault
 • Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault

Mbuluar me çelës silikoni për çelësin e makinës Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-004

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur e botës është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. Mbulon çelësat e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këta mbulues të makinave silikoni , mbulimi i Renault Silicone Key është shumë popullor ane e mbane botes. Dhe ne kemi shumë modele të ndryshme për makina të ndryshme.

Jonë mbulon kyçe makinë silikoni kanë ndjekë karakteristika:

1. Çdo çelës i kapakëve të silikonit përbëhet nga 100% silikoni.

2. The kapakët e makinave silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Mbulon çelësat e makinës silikoni është i pathyeshëm dhe i durueshëm


Renault car key cover


Renault car key cover

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për çelësat e makinave Renault 1R

Tipi B: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për çelësat e makinës Renault 1M

TypeC: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për çelësat e makinave Renault 2B

TypeD: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për çelësat e makinës Renault 3
Fotoja e hollësishme për tonë Mbulesa kryesore e makinës Renault . Ngjyrat e mbulimit të makinës Renault , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Renault car key coverRenault car key coverRenault car key coverRenault car key cover

Mbulesa kryesore e makinës Renault janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulesa kryesore e makinës Renault janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. çdo mbulesë kryesore e makinës Renault në qese opp
2 1000 copë Mbështjellësi kryesor i makinës Renault në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim