Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > predha e promovimit të makinës kryesore për Renault
predha e promovimit të makinës kryesore për Renault
predha e promovimit të makinës kryesore për Renault
 • predha e promovimit të makinës kryesore për Renault
 • predha e promovimit të makinës kryesore për Renault

predha e promovimit të makinës kryesore për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: R-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhuesi silikoni i makinës kryesore . Predha e makinës Renault është një nga dhuratat tona të nxehta të shitjes së silikonit të makinës . Shell çeliku silikoni është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Renault Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.


Detajet kryesore të makinës silikon të Renault si më poshtë:

(1) Shell çeliku silikoni çeliku është bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) shell shell silikoni ka një ndjenjë të mirë prekje dhe mund të pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për shell me logo me porosi të silikonit

remote key shellkey shell silicone


renault car key shell wholesalesilicone key shell Çelësi shell Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Renault


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makinë shell të përsosur. renault key shell


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Renault makinë kryesore në qese opp
2. Shell silikoni 1000pcs makinë Renault kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim