Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Fob Renault Rasti Silicone Car Key
Fob Renault Rasti Silicone Car Key
Fob Renault Rasti Silicone Car Key
Fob Renault Rasti Silicone Car Key
Fob Renault Rasti Silicone Car Key
Fob Renault Rasti Silicone Car Key
 • Fob Renault Rasti Silicone Car Key
 • Fob Renault Rasti Silicone Car Key
 • Fob Renault Rasti Silicone Car Key
 • Fob Renault Rasti Silicone Car Key
 • Fob Renault Rasti Silicone Car Key

Fob Renault Rasti Silicone Car Key

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-019

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Silicone Car Key Fob Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Çelësi i Çelësit të Çelësit të Silikonit është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre shiritave të Çelikut të Çelikut Silikoni , Renault Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Rasti i Çelësit të Rripit të Makinave Renault Silicone janë të përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe. Çelësi i Çelësit të Makinave me Ngjyra Silikoni duke pritur që ju të zgjidhni.

Rasti ynë i Çelikut të Makinës Silikoni ynë ka ndjekur karakteristikat:

1. Çdo Rasti i Çelikut të Makinës Silikoni është bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Rasti i Çelikut të Makinës Silikoni mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rasti i Çelikut të Makinës Silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C
Silicone Car Key Fob Case

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Rasti i Çelësit të Makinave Renault Silicone . Rasti i Rripit të Çelësit të Makinës Renault Silicone është pa logo të makinës në pjesën e pasme.Renault Silicone Car Key Fob CaseRenault Silicone Car Key Fob Case

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e Silicone Car Key Fob Case . Ne hapim Çelësin e Çelësit të Çelikut të Silikonit sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth Silicone Car Key Fob Case dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të Silicone Car Key Fob Case . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Rasti i Çelësit të Makinave Renault Silicone në qese opp
2.1000pcs Rasti i Çelësit të Makinave Renault Silicone në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim