Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
 • Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
 • Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
 • Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
 • Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës
 • Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës

Kyçja e silikonit të makinës Renault mbulon rastin mbrojtës

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-020

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Car Silicone Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Çeliku mbrojtës me silikoni të mbuluar është produkti ynë kryesor. Ndër këta rasti mbrojtës me çelik të silikonit , Renault Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulesa kryesore e silikonit të makinave Renault është e përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe. Çeliku me ngjyra silikoni mbulon rastin mbrojtës duke pritur për të zgjedhur.


Çelësi ynë mbrojtës me silikoni të mbuluar kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Çeliku i mbrojtur i silikonit është bërë prej materiali silikoni të butë

2. Çeliku mbrojtës me çelik i silikonit mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Çelësi silikoni mbulon rastin mbrojtës është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C
silicone key cover protective case

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Kyçja kryesore e silikonit të makinave Renault . Mbulesa kryesore e silikonit e makinave Renault është pa logo të makinës në pjesën e pasme.silicone key cover protective caseRenault car silicone key cover

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e kapakut të mbuluar me kyç silikoni . Ne hapur çelësin silikoni mbuluar rast mbrojtëse sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth kapakut mbrojtës të mbuluar me silikoni dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi pamjet mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakut të mbuluar me kyç të silikonit . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Kyçja kryesore e silikonit të makinave Renault në qese opp
2.1000pcs Kyçja kryesore e silikonit të makinave Renault në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim