Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
 • mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
 • mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
 • mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
 • mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault
 • mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault

mbuluar me porosi me shumicë me porosi për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-021

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Mbulimi kryesor i makinës është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulesa kryesore të makinave , mbulimi kryesor i makinës Renault është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Renault Silicone Key Cover janë perfekte për mbrojtjen e çelësit tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një kontakt të madh dhe të ndjehen. Çelësi i makinës Colorful Renault mbulon duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Mbulimi ynë kryesor i makinave Renault ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Mbulesa kryesore e makinës Renault është e përbërë nga materiale të buta silikoni

2. Mbulesa kryesore e makinës Renault mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulimi i makinës Renault është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Renault car key cover

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Kyçja kryesore e silikonit të makinave Renault . Mbulesa kryesore e silikonit e makinave Renault është pa logo të makinës në pjesën e pasme.Wholesale car key coverWholesale car key cover

Nga fotot e mësipërme, ne mund të shohim gjithashtu anën e mbulimit të makinës Renault . Ne hapim mbulesën kryesore të makinës Renault sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur për mbulesën kryesore të makinës Renault dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi pamjet mund të shohim fleksibilitetin e fortë të mbulimit të makinës Renault . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Mbulesa kryesore e makinës Renault në qese opp
2.1000pcs Mbulesa kryesore e makinës Renault në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim