Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
 • Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
 • Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
 • Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
 • Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta
 • Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta

Rasti i silikonit Renault 2 butona të mbuluar me tela të largëta

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-022

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault Silicone Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues profesional të produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. kyçja kryesore e telekomandës është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulesa kryesore të kyçur , Renault Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Rasti silikoni Renault është i përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe. Rasti silikoni i ngjyrosur i Renault në pritje për zgjedhjen tuaj.

Rasti ynë silikoni Renault ka ndjekur karakteristikat:

1. Çdo Rasti silikoni Renault është bërë nga material silikoni të butë të primit

2. Rasti silikoni Renault mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj duke iu shmangur konsumimit, duke mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rasti Renault silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Renault silicone case

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të butona silikoni 2 butona . butoni i silikonit 2 është pa logo të makinës në pjesën e pasme.Renault silicone casesilicone case 2 buttons

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e rasti Renault silikoni . Ne hapim rastin Renault silikoni sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth rasti silikoni Renault dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të butonave të rastit silikoni 2 . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Rasti silikoni Renault në qese opp
2.1000pcs Rasti silikoni Renault në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të Renault Silicone Car Key Fob Case , ju lutem mos ngurroni të më kontaktojnë.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim