Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
 • Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
 • Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
 • Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
 • Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault
 • Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault

Gome e papërshkueshme prej gome silikoni për makinën Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-023

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Silicone Rubber Renault Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues profesional të produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. kyçja kryesore e gomës silikoni është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre kapakëve të gomës silikoni të mbuluar , Renault Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulesa kryesore e gomës silikoni është e përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe. Çeliku i gomës me ngjyra silikoni, duke pritur për zgjedhjen tuaj.

Mbulesa jonë kryesore e gomës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Mbulesa kryesore e gomës silikoni janë bërë nga material silikoni të butë

2. Mbulesa kryesore e gomës silikoni mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. mbulesa kryesore e gomës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

silicone rubber Renault car key cover

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të gome silikoni Mbuluar makina kryesore Renault . gome silikoni Mbuluar makina kryesore e Renault është me logo makine në pjesën e pasme.silicone rubber key coversilicone rubber key cover

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e gome silikoni mbuluar me makinë kryesore Renault . Ne hapur gome silikoni mbuluar nga makina Renault sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth gome silikoni mbulesën kryesore të makinës Renault dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të gomës silikoni të mbuluar nga makina Renault . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila gome silikoni Mbuluar makina kryesore Renault në qese opp
2.1000pcs gome silikoni Mbuluar makina kryesore Renault në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacione të detajuara të gomës silikoni të mbuluar nga Renault , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim