Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
 • Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
 • Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona
 • Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona

Kyçja e makinës silikoni Renault mbulon 3 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-024

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Renault 3 Buttons Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Toka e bukur është prodhues profesional të produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. silikoni i largët i makinave të mbuluar kyç është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre kapakëve të largët silikoni të makinave kryesore , Renault Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi butona me goje Logoja e markës Renault , gjithashtu ka butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Renault 3 butonat e mbulimit të makinës kryesore janë të përkryera për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe. Colorful silikoni makinë të largët të mbuluar kyç pritur për tuaj të zgjedhur.


Mbulesa jonë e largët e silikonit të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. Çdo Mbulesa kryesore e silikoni e makinerive të çelikut janë bërë nga materiale të buta silikoni

2. Mbuluar kyçja e makinës së largët silikoni mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa e çelësit silikoni të largët të makinës është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

silicone remote car key cover silicone remote car key cover

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Renault 3 butona të mbuluar me çelësin e makinës . Renault 3 butona e mbulimit të makinës kryesore është pa logo të makinave në pjesën e pasme.silicone remote car key cover silicone remote car key cover

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e Renault 3 butona kryesore të mbuluar me makinë . Ne hapim butonin Renault 3 të mbuluar me kyç të makinës sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur përreth butonit Renault 3 me çelës dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të Renault 3 butonave të mbuluar me çelësin e makinës . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Renault 3 butona të mbuluar me çelësin e makinës në qese opp
2.1000pcs Renault 3 butona të mbuluar me çelësin e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacione të detajuara të gomës silikoni të mbuluar nga Renault , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim