Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
 • Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
 • Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
 • Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
 • Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault
 • Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault

Çështja e nxehtë e lirë e makinave për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 121505

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë rastin e gomës makinë kryesore për automobil për 7 vjet. Mbulimi kryesor i Renault Silicone është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të shitjes me shumicë për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Modeli i modës së zakonshme të modës së makinës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë proçedurë të rëndësishme për makinat.

Secili rast i ri i teknologjisë së makinave ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i gomës i papërshkueshëm nga uji është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i telekomandës opel ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

hot key case for Renault

cheap car key case


Car accessory - rast i rëndësishëm për Renault -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një mbulesë me cilësi të lartë kyç për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 1 makinë button mbajtës telekomandë kyç kur ju keni atë .

hot car key case


Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Ruaja e çelësit të silikonit r pas djegies merr bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim