Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
 • 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
 • 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
 • 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
 • 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault
 • 1 Buton për çelësin e silikonit për Renault

1 Buton për çelësin e silikonit për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE 121601

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e silikon makinë rast kyç për 7years. Tani rasti kyç për makinën e silikonit që ne prodhojmë është e bukur, e qëndrueshme. Renault Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të produkteve tona silikoni për auto për shkak të prekjes së butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Mbështetësit e modës doganore të modës janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me mbulimin me kyç të Renault .

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për Honda Civic tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


1 Button Silicon Car Key Cover

Car accessory - shell zgjuar kyç për Renault -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 1 button mbajtësi kryesor i makinës me telekomandë kur e keni atë.

Silicon 1 Button Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Renault 1Button Car Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim