Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
 • Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
 • Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
 • Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
 • Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë
 • Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë

Rasti i makinës Silicon Renault për shitje me shumicë

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Renault

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues i cili kryesisht prodhon rastin silikon mbrojtës makinë kryesore. 7 vjet `përvojë të bëjë tonë me shumicë auto rasti më i përsosur i makinave dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me rastin tonë të silikonit për çelësin e makinës . Renault Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal të çelës për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore.

Ne kemi besim se ju do të doni rastin tonë të makinave kryesore.

Eac h Çelësi kryesor i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është i përshtatshëm për Renault çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Car Key Case For Wholesale

Car accessory - shell zgjuar kyç për Renault -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 2 butonin mbajtësi kryesor i makinës me telekomandë kur e keni atë.

Wholesale Renault Car Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Silicon Renault Key Case For Wholesale

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim