Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
 • makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
 • makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
 • makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
 • makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault
 • makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault

makina me porosi të largët 4 mbajtëse butonash për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 4buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e silikonit për çelësin e makinave për 7 vjet.

Përvoja e shumë vitesh e bën rastin tonë kryesor të makinës të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri.

Renault Silicone Key Cover është shitja më e mirë e rasteve tona të makinave kryesore . Ne ​​kemi shfaqur dhe embossed këto dy zeje aplikuar në rastin e makinave kryesore . Ka një kërkesë të madhe në botë për rastin tonë makinë kryesore.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për Renault-in tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.Custom Car Remote Key Holder

Car accessory - shell zgjuar kyç për Renault -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 4 butonin mbajtësi kryesor i makinës me telekomandë kur e keni atë.

4 Buttons Renault Car Remote Holder

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Custom 4 Buttons Holder For Renault

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim