Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
 • Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
 • Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
 • Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault
 • Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault

Rasti kryesor i silikonit me madhësi standarde për Renault

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Renault 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një prodhim të mbuluar kryesore të makinave që hyjnë në çelik standard silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Mbulesa kryesore e makinës Bubber është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e mbajtëses së largët të makinës silikoni shtyjnë mbajtësen tonë të silikoni për çelësin e makinës në listën e levës. Renault Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të mbajtësit të kyçjes së gomës auto për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Çelësi i vërtetë i makinës me xhel silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbajtësi i çelësit të silikonit nga Renault.

Çdo shell shell gome rubberl kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për Renault .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Standard Size Silicon Key Case


Car accessory - çelësi silikoni shell për Renault -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 2 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni ajo.
Renault Silicon Standard Size Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar


Silicon Standard Size Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim