Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Renault Silicone > Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
 • Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
 • Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
 • Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
 • Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon
 • Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon

Mbajtësi i çelësit të çelikut të çelikut të shitjes me shumicë Renault Amazon

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Renault 1

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e Cover Silicone Car Key për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën çelësin tonë me cilësi të lartë Renault të silikonit të arrijë në levën e listave në të njëjtën industri. D urable lëndë magnetike makinë kryesore për Renault është shitja më e mirë e mbuluar tonë silic telekomandë kyç makinë. Ne kemi debossed dhe embossed këto dy zeje aplikuar për Silicone Car Key Case . Ka një kërkesë të madhe në botë për tonë Mbulimi kryesor i Renault Silicone.

Secili Cover Remote i Silicone ka ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

1. Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Porsche .

1. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 celsius deri në 110 centigrade.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Amazon Hot Sale Key Holder


çelës silikoni me çelës për Renault ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një dizajn bukur raste kyçe gome mbulon për Renault në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Renault mbulesa kryesore e makinës silikoni 1 butona kur ta keni atë.


Amazon Hot Sale Car Key Holder

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit silikon të Renault

Amazon Renault Key Holder

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Renault Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim