Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Aksesore per makina silikoni > Silicone Anti Silp Mat > çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
 • çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
 • çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
 • çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
 • çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip
 • çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip

çmimi i lirë makina pajisje anti mat shqip

  Çmimi i njësisë: USD 0.7 - 0.85 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: RYHX-002

Material: Silicone

Type: Car Accessories

Color: Red, Blue, Black, White, Pink, Yellow, Orange And Purple

Weight: 15g

Size: 4*6*1 Cm

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Price: Factory Price

Certification: ISO9001, BSCI, SGS

Delivery Time: 7 Days

Feature: Durable, Waterproof

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp, 100 copë në një kuti kartoni, madhësia kuti kartoni: 53 * 26 * 38cm

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e mat anti-shqip . Tani, ne kemi mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera të prodhimit dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mat me cilësi të lartë anti-shqip . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me mat anti-shqip silikoni si modelet e mëposhtme, mat silikoni anti-shqip me logo.

1

Çdo mat anti-shqip Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Silikoni anti shqip mat është e përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe mat mat anti-shqip pvc është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj që ju të zgjidhni modele të drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mat silikoni anti-shqip nëse keni sasi.

2

silikoni anti mat mat nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mat anti-shqip Silicone në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të pëlqeni mat mat anti-shqip kur të keni atë.

3

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e Mat Silicone anti mat shqip si kërkesën tuaj në lidhje me tonë Mats anti-shqip silikoni .

4

Silicone anti-shqip mat ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, ngrohjes rezistencë, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

5

Mats anti-shqip Silicone është prodhuar nga modeli i prodhimit në paketim shippment, të gjithë procesin që ne bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.

6

7

Detajet e paketimit

1. 1. çdo mbulesë e timonit të silikonit në qese të eshtrave
2. 100 copë Silicone drejtues mbuluar timon në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Aksesore per makina silikoni > Silicone Anti Silp Mat

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim