Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
 • Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
 • Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
 • Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
 • Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik
 • Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik

Mbuluar me çelësin e fiksuar të silikonit 500x fik

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Fiat2901

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Fiat Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

ne jemi fabrikë për mbulimin e çelësit të silikonit që nga viti 2010 me 8 vjet eksperiencë . Pra, ne pranojmë çdo mbulesë të rrokullisjes . fiat 500x fob kyç pa logon e makinave, gjithashtu mund të tregojnë butonat e makinës suaj, Fiat Silicone Key Cover mbron çelësin tuaj të makinës në mënyrë perfekte. Ndiqni të mbuluar 500X fob kryesore me 3 butona . Çdo copë kyçe Fiat silikoni kemi prodhuar në mënyrë shumë strikte, dhe kontrolloni cilësinë pas hapi nga departamentet tona. Ne jemi të gatshëm t'u japim klientëve cilësinë më të mirë të rastit kyç të makinës silikoni .

500X key fob cover

Detajet kryesore të Fiat silikoni mbulojnë si më poshtë:

(1) Shell çeliku silikoni çeliku është bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) shell shell silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për shell me logo me porosi të silikonit
fiat 500x key fob

Makinë Silicone kyç të mbajë e r për pjesë është qartë dhe 100% i përshtaten çelësave të makinave Fiat.

secili kapelë çelësash silikoni fiat ne kemi mbi 12 ngjyra për ju që zgjidhni

flip key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbuluar kyçja e makinës silikoni është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


UDetajet e paketimit

1. 1. secili kapak i çelësit silikoni fiat në qese opp
2. 1000 copë silikoni të largët të mbuluar në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim