Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
 • 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
 • 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
 • 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
 • 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit
 • 2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit

2017 silikoni vw mk7 gti mbulesa kryesore e fobit

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: VW3202

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: VW Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin mbulesa kryesore e makinës silikoni për 8 vjet. Përvojë të pasura e bëjnë rastin tonë të makinës silikoni arrijnë në listën e levës në të njëjtën industri. Mbuluar mk7 gti kryesore fob është shitja më e mirë e kapakut të telekomandës së silikonit tonë . Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zejtari aplikuar për mbulimin vw gti kryesore fob . ka një kërkesë të madhe në botë për tonë VW Silicone Cover Kryesore .

2017 vw gti key fob cover

Secili mbajtës i çelësit të silikonit kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulimi kryesor i fob 2017 vw gti është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të silikoni të largët rast kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

mk7 gti key fob cover

Më shumë ngjyra në qoftë se ju bleni një copë mbulesë silikoni VW mund të dërgoni kërkesën tuaj. Çdo ngjyrë panton ne mund të prodhojë për ju.

Ju do të doni kopertinë kryesore të makinës silikoni për VW kur ta keni atë.

vw gti key fob cover


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim