Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
 • 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
 • 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
 • 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
 • 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome
 • 2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome

2017 honda qytetare smart smart çelësi mbuluar gome

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Honda0101

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Honda Silicone Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful earth Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikoni rast të largët kyç për shtatë vjet. Përvoja kaq shumëvjeçare e bën cilësinë tonë të lartë të butë që prek Honda S ilicone Key Cover të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri. Ne kemi një reputacion të mirë mes zakoneve tona për shkak të shërbimeve tona të përsosura, produkteve cilësore dhe çmimeve shumë konkurruese për 2017 honda civic key fob cover . H Onda kyç gome është shitja shumë e nxehtë e kapakut tonë të largët silikoni . Ne jemi një shitës i besueshëm i mbuluar me çelësin honda smart .

2017 honda civic key fob cover

Çdo rast kyç i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa çeliku e silikonit Honda është e përshtatshme për makinën tuaj Honda 3 buttons key .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e predha kryesore të makinës Qytetare si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Çelësi qytetar ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

honda smart key cover

Mbulesa kryesore e makinës silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbulesë kryesore të makinës Honda në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësave të makinës silikoni kur ta keni atë.

honda key cover rubber

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për kapakun Honda të silikonit

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Honda silicone key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim