Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
 • Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
 • Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
 • Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
 • Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor
 • Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor

Silicone alfa romeo giulia mbulon fobin kryesor

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Alfa romeo0101

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 20000 per day

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Alfa Romeo S ilicone Key C mbi është një model i shitjes së nxehtë për 8 vjet. Tani mbulesa kryesore e makinës silikoni ne prodhojmë janë të bukur, të qëndrueshëm dhe të modës. Alfa Romeo mbulon me silikon pa logo të makinave, konsumatorët e Evropës pëlqejnë shumë, për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çelësi mbuluar fob alfa romeo giulia me 3 butona janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me mbulimin tonë kryesor alfa romeo giulia.

Secili mbajtës i çelësit të silikonit kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Çelësi i makinës silikoni është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Alfa .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakut të makinës silikoni të mbuluar nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

alfa romeo giulia key fob cover

Alfa Romeo fletë-- ilicone S Key C gjatë ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë të çelësit silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.

alfa romeo giulia key cover

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të Alfa silikoni

alfa romeo key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim