Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
 • honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
 • honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
 • honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
 • honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni
 • honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni

honda makinë kryesore fob rast të mbuluar zëvendësimin silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: Honda Cride 3 button-001

Type: Auto Hood

Brand Name: Beautiful Earth

Material Type: Silica Gel

Material: 100% Silicone Material High Quality And Environmental

Size: Standard Size

Weight: About 15g

Function: Protecting The Car Key

Features: Soft Heat Resisting Washable Healthy

MOQ: 100pcs

Samples: Free Sample

Button: 3 Buttons

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per week

certifikatë: FDA SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhenyantian

përshkrim i produktit

Beautiful Toka nuk është vetëm një fabrikë profesional me punonjës të lartë të kualifikuar dhe përvojë shumë vite fokusohet në prodhimin e Silicone Car Key Cover por gjithashtu të sigurojë servies e produkteve silikoni të OEM dhe ODM.If jeni duke kërkuar për Silikoni Car Rasti Key, të mbuluar Silicone timon ose furnizuesit e produkteve të tjera silikoni.Nuk na mungoni - një furnizues i besueshëm në Kinë.

honda key fob cover
Ky stil i stilit silikoni është i përshtatshëm për Honda Cride. Siç mund ta shihni nga imazhi i rastit kyç të makinës, sipërfaqja e saj është e butë dhe delikate. Me mjeshtëri të hollë, kështu që rasti kryesor i makinave duket jo vetëm i bukur por edhe i klasit të lartë.

car key fob case

Për logon, ekzistojnë tri vepra artizanale për opsionet tuaja, që janë embossed, printing ose debossed. Nëse Mbulesa e Çelësit të Makinës Silikoni është pa logo të markës së makinës në sipërfaqe, do të ketë një vrimë në anën e pasme për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës.
car key cover replacement
Ka ende shumë stile të nxehta të shitjes së rasteve kryesore të makinave silikoni, siç janë Audi Silicone Key Cover , Ford Silicone Key Cover , Chevrolet Silicone Key Cover , Renault Silicone Key Cover etj.

Karakteristikat e mbulimit të makinës sonë nga Silicone :

1.Profesioni i papërshkueshëm, i papërshkueshëm nga uji, i shëndetshëm, eko-miqësor, rezistent ndaj nxehtësisë, i butë, i lahet

2.Çdo model ka më shumë se 12 ngjyra për opsionet tuaja. (Përshtatja me çdo ngjyrë pantone mbështetet)

colors for optiions

3. Ka ende mbi 400 modele të modeleve të makinave apo makinave të ndryshme që për opsionet tuaja.

4.ODM & OEM është i mirëpritur

5.Logo mund të shtypet, shtypet ose shtypet.

6. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Mbulesa kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

HTB14j6iSFXXXXXfXVXXq6xXFXXXs.jpg_.webp

Hapi 1: Kthimi i mbulesës së silikonit nuk do të shtrembërohet

HTB1beOvSFXXXXXKXVXXq6xXFXXXy.jpg_.webp

Hapi 2: Tërheqja e mbulesës së silikoni nuk do të thyhet

HTB1o1eXSFXXXXXBapXXq6xXFXXXe.jpg_.webp

Hapi 3: Mbulimi i vërtetë silikoni është i bardhë pas djegies.


Detajet e paketimit
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm
f387b14365b4c024dac9b266a8


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim