Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
 • Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
 • Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
 • Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
 • Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda
 • Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda

Mbulesa e personalizuar e telekomandës për furgonë për honda

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: Honda Crider 2 button-003

Type: Auto Hood

Brand Name: Beautiful Earth

Material Type: Silica Gel

Material: 100% Silicone Material High Quality And Environmental

Size: Standard Size

Weight: About 15g

Function: Protecting The Car Key

Features: Soft Heat Resisting Washable Healthy

MOQ: 100pcs

Samples: Free Sample

Button: 2 Buttons

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per week

certifikatë: FDA SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhenyantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues Silicone Car Cover Key me përvojë më shumë se 8 vjet prodhimi. Produktet tona kryesore janë Silicone Car Key Cover dhe silikoni drejtues mbuluar timon . A jeni ende në kërkim të një furnizuesi të besueshëm Silicone Car Key Case ? Nëse është kështu, Toka e bukur ndoshta zgjedhja juaj më e mirë. Pa marrë parasysh se cili mbajtës i çelësave të makinës Silikoni ju dëshironi, ne të gjithë mund të bëjmë për ju. OEM dhe ODM janë të mirëseardhura.

car remote key fob cover


Ky stil i stilit silikoni është i përshtatshëm për butonat Honda Crider 2. Siç mund ta shihni nga imazhi i rastit kyç të makinës, sipërfaqja e saj është e butë dhe delikate. Me mjeshtëri të hollë, kështu që rasti kryesor i makinave duket jo vetëm i bukur por edhe i klasit të lartë.

key cover honda

Për logon, ekzistojnë tri vepra artizanale për opsionet tuaja, që janë embossed, printing ose debossed. Nëse Mbulesa e Çelësit të Makinës Silikoni është pa logo të markës së makinës në sipërfaqe, do të ketë një vrimë në anën e pasme për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës.
personalised car key cover
Ka ende shumë stile të nxehta të shitjes së rasteve kryesore të makinave silikoni, siç janë Audi Silicone Key Cover , Ford Silicone Key Cover , Chevrolet Silicone Key Cover , Renault Silicone Key Cover etj.

Karakteristikat e mbulimit të makinës sonë nga Silicone :

1.Profesioni i papërshkueshëm, i papërshkueshëm nga uji, i shëndetshëm, eko-miqësor, rezistent ndaj nxehtësisë, i butë, i lahet

2.Çdo model ka më shumë se 12 ngjyra për opsionet tuaja. (Përshtatja me çdo ngjyrë pantone mbështetet)

colors for optiions

3. Ka ende mbi 400 modele të modeleve të makinave apo makinave të ndryshme që për opsionet tuaja.

4.ODM & OEM është i mirëpritur

5.Logo mund të shtypet, shtypet ose shtypet.

6. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Mbulesa kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

HTB14j6iSFXXXXXfXVXXq6xXFXXXs.jpg_.webp

Hapi 1: Kthimi i mbulesës së silikonit nuk do të shtrembërohet

HTB1beOvSFXXXXXKXVXXq6xXFXXXy.jpg_.webp

Hapi 2: Tërheqja e mbulesës së silikoni nuk do të thyhet

HTB1o1eXSFXXXXXBapXXq6xXFXXXe.jpg_.webp

Hapi 3: Mbulimi i vërtetë silikoni është i bardhë pas djegies.


Detajet e paketimit
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm
f387b14365b4c024dac9b266a8


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim