Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
 • makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
 • makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
 • makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
 • makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore
 • makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore

makina e makinës honda e largët e mbajtësit të mini mbrapa kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Shkarko:

Info bazë

Numri i modelit.: honda 3 button 2-002

Type: Auto Hood

Brand Name: Beautiful Earth

Material Type: Silica Gel

Material: 100% Silicone Material High Quality And Environmental

Size: Standard Size

Weight: About 15g

Function: Protecting The Car Key

Features: Soft Heat Resisting Washable Healthy

MOQ: 100pcs

Samples: Free Sample

Button: 3 Buttons

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per week

certifikatë: FDA SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhenyantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një profesionist produkteve silikoni `prodhues që integron dizajnin e produktit, R & D, prodhimit dhe shitjes. Mbuluar timon Silicone dhe Silicone Car Key Cover janë produktet tona kryesore. Të gjitha Silicone Remote Car Case / Silicone Remote Car Cover / silikoni Car mbajtës Key janë bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% e cila është vertified nga FDA.
car remote key holder

Ky stil i stilit të silikonit është i përshtatshëm për Odisea Spirior Civic Accord dhe etj. Siç mund ta shihni nga imazhi i rastit kyç të makinës, sipërfaqja e saj është e butë dhe delikate. Me mjeshtëri të hollë, kështu që rasti kryesor i makinave duket jo vetëm i bukur por edhe i klasit të lartë.

mini car key cover

Për logon, ekzistojnë tri vepra artizanale për opsionet tuaja, që janë embossed, printing ose debossed. Nëse Mbulesa e Çelësit të Makinës Silikoni është pa logo të markës së makinës në sipërfaqe, do të ketë një vrimë në anën e pasme për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës .
honda car key holder
Ka ende shumë stile të nxehta të shitjes së rasteve kryesore të makinave silikoni, siç janë Audi Silicone Key Cover , Ford Silicone Key Cover , Chevrolet Silicone Key Cover , Renault Silicone Key Cover etj.

Karakteristikat e mbulimit të makinës sonë nga Silicone :

1.Profesioni i papërshkueshëm, i papërshkueshëm nga uji, i shëndetshëm, eko-miqësor, rezistent ndaj nxehtësisë, i butë, i lahet

2.Çdo model ka më shumë se 12 ngjyra për opsionet tuaja. (Përshtatja me çdo ngjyrë pantone mbështetet)

colors for optiions

3. Ka ende mbi 400 modele të modeleve të makinave apo makinave të ndryshme që për opsionet tuaja.

4.ODM & OEM është i mirëpritur

5.Logo mund të shtypet, shtypet ose shtypet.

6. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Mbulesa kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

HTB14j6iSFXXXXXfXVXXq6xXFXXXs.jpg_.webp

Hapi 1: Kthimi i mbulesës së silikonit nuk do të shtrembërohet

HTB1beOvSFXXXXXKXVXXq6xXFXXXy.jpg_.webp

Hapi 2: Tërheqja e mbulesës së silikoni nuk do të thyhet

HTB1o1eXSFXXXXXBapXXq6xXFXXXe.jpg_.webp

Hapi 3: Mbulimi i vërtetë silikoni është i bardhë pas djegies.


Detajet e paketimit
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm
f387b14365b4c024dac9b266a8


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim