Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
 • Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
 • Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
 • Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
 • Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz
 • Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz

Mbuluar për mbrojtësin e makinës silikoni për mercedes benz

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mercedes0501

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Product Name: Mercedes Benz Silicone Key Cover

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues silikoni i cili kryesisht prodhon kapak kyç të makinës silikoni . Përvoja e pasur e bën mbrojtësin tonë të telekomandës silikoni më të përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me mbulesën tonë mbrojtëse të makinës kryesore për mercedes . mbulesa kryesore për mercedes benz është një nga shitjet më të mira të mbulimit tonë Mercedes Benz Silicone Key për shkak të prekjes së saj të butë, të pastër, eko-miqësore. Mbulesa e telekomandës së silikonit është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se ju do ta doni këtë rast kyç të largët silikoni .

silicone remote key protector

Çdo rast kyç i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa kryesore e silikonit të Mercedes Benz është e përshtatshme për Benzin tuaj makina 3 butona kyçe .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbajtësit të çelësave të makinës silikoni nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa e telekomandës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

car key protector cover for mercedes

Mbajtësi kryesor i makinës Silcone nuk është i dëmshëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një butësi të bukur të projektimit të gomës mbulon Benzin në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni rast silikoni largët kyç kur ta keni atë.

key cover for mercedes benz

Çdo markë shell silikoni makinë kryesore ne mund të sigurojmë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, të detit blu, të qiellit, të kuq, të kuq, të portokallit, të verdhë, të gjelbërimit të mollës, të verdhë, gri, kafe, të bardhë e kështu me radhë

Silicone car key protector cover

më shumë detaje rreth rastit tonë të makinës silikoni

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Mbulesa e çelësit të silikonit pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover

silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim