Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Çelësi silikoni mbulon audi për A4
Çelësi silikoni mbulon audi për A4
Çelësi silikoni mbulon audi për A4
Çelësi silikoni mbulon audi për A4
Çelësi silikoni mbulon audi për A4
Çelësi silikoni mbulon audi për A4
 • Çelësi silikoni mbulon audi për A4
 • Çelësi silikoni mbulon audi për A4
 • Çelësi silikoni mbulon audi për A4
 • Çelësi silikoni mbulon audi për A4
 • Çelësi silikoni mbulon audi për A4

Çelësi silikoni mbulon audi për A4

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Audi0501

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Audi Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd përqëndrohemi në prodhimin e çelikut silikoni të mbuluar kyç për shtatë vjet. 8 Vitet e përvojës në punë e bëjnë mbulimin tonë kryesor audi u bë gjithnjë e më shumë e përsosur, për të tërhequr shumë blerës për të blerë çelësin tonë silikoni të mbuluar audi. mbulesa kyçe audi a4 është një nga shitjet më të mira të industrisë së njëjtë për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore. Pra, ne jemi të bindur se produkti ynë do të kënaqë me mbulimin me çelës silikoni Audi .

key covers audi

Çdo rast kyç i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa e telekomandës me silikoni është e përshtatshme për çelësin e makinës tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të një rasti kyç në distancë silikoni nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


silicone key cover audi


Shell silikoni makinë kryesore nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë çeliku silikoni Audi në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni kapakun e makinës silikoni kur ta keni atë.


audi a4 key cover

Mbulesa kryesore e silikoni Audi ka mbi 12 ngjyra për ju, çdo ngjyrë panton që ne mund të prodhojmë për ju. Audi silicone key cover


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë për kapakun e makinës silikoni të mbuluar

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim