Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
 • Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
 • Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
 • Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
 • Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast
 • Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast

Fokus i ri ford fokus silikoni zgjuar kyç rast

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore për 7 vjet. Tani rasti kyç i makinës silikoni që ne prodhojmë është i bukur, i qëndrueshëm. Ford Focus është një nga shitjet më të mira të Ford S ilicone Key Cover për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. rast i zgjuar smart çështje janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë e saj në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me rastin tonë të mbuluar me çelësin e zgjuar .

smart key cover case

Çdo kapak i telekomandës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti silikoni me distancë të çelësit është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Ford .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

ford smart key case

Shell silikoni me çelësin e makinës nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një copë çelësi silikoni për Ford në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni çelësin e makinës 3 butona kur të keni atë.

ford focus silicone key cover

Të gjitha prodhimet tona të kapakut të çelikut silikoni të mbuluar ose mbulesën e timonit të silikonit kanë certifikata SGS dhe FDA.

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi. Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi.

Ford silicone key cover

Ford silicone key cover

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme

silicone car key case

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

silicone car key cover
Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

7

9

Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim