Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
 • Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
 • Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
 • Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
 • Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20
 • Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20

Mbulesa e zëvendësimit të guaskës me çelës silikoni hyundai i20

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: hyundai02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: Hyundai Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet eksperiencë të hyrë çeliku silikoni kryesore të mbuluar këtë industri. Hyundai Silicone Key Cover është bërë nga silikoni, të cilat nuk janë toksike dhe eko-miqësore, zëvendësimi i rrokullisjes së kyçit të kyçeve të hyundai gjithashtu është i qëndrueshëm. Çelësi i makinës silikoni është shitja shumë e nxehtë në shumë vende. Dhe mbulesa kryesore hyundai i20 është një nga modelet tona të shitjes së nxehtë për mbajtësin e çelësave të makinës silikoni . mbulesa çeliku e silikonit hyundai i20 ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

hyundai i20 silicone key cover

Çdo kapak i telekomandës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti i telekomandës me silikoni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për tuajin Çelësi i makinës Hyundai .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e guaskës së makinës silikoni si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

hyundai i20 key cover

Mbajtësi i çelësit silikoni të makinës për Hyundai nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbulesë çeliku të silikonit Hyundai në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Hyundai auto 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.

hyundai flip key shell replacement

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për kapakun e kyçit të silikonit Hyundai .

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

hyundai silicone key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim