Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni > Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
 • Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
 • Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
 • Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
 • Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona
 • Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona

Protetori me silicone mazda kryesore me 2 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mazda1101

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: Mazda Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të prodhojë mbuluar silikoni kryesore të makinave për 8 vjet. Tani rastin e makinave silikoni që prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme dhe të modës. Mbulimi kryesor i Mazda Silicone është një nga shitjet më të mira të kapakut tonë të largët silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. mbrojtësi kryesor i mazda janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë e saj në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me 2 butonat tanë mbrojtësin kryesor mazda .

mazda key protector

Çdo rast kyç në distancë nga silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Shembull silikoni i makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Mazda .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Çelësi auto Shell s si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të çelës silikoni Shell s nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

2 buttons mazda key protector

Shell silikoni për makinën Shell për Mazda nuk ka asnjë dëm dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një çelës silikoni Mazda Shell në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do ta duash mbulesën kryesore të silikonit Mazda kur ta keni atë.


2 buttons mazda key cover

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

Mazda Silicone key cover


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë për kapakun e makinës silikoni të mbuluar

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim