Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Qese me rroba silikoni > ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
 • ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
 • ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
 • ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
 • ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni
 • ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni

ablemimi i shitjes me shumicë çanta prej leshi silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 3.7 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: H-002

Size: Custom Color

Color: Custom Color

Weight: Custom Weight

Price: Factory Price

Feature: Waterproof

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Material: Silicone

Certificate: ROHS, BSCI, ISO9001

MOQ: 1 PC

Delivery: 7 Days

Additional Info

paketim: 1 copë në çantën e opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth Technology Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhuratat promovuese dhe kanë përvojë 10 vjeçare përqendrohet në prodhimin e çantës së silikonit . Tani, ne kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, lehtësi të shkëlqyera prodhuese dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë kuletë silikoni me cilësi të lartë . Jemi të sigurt që do të kënaqeni me çantën e silikonit si modelet e mëposhtme, kuletë PVC silikoni me logon.

size12

Çdo kuletë Silicone kanë veçori të mëposhtme:

Banta e silikonit i përshtatet në mënyrë të përkryer çelësit të makinës suaj . dhe çanta e PVC-së është e përshtatshme për çelësin e mëposhtëm të makinave, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të çantës silikoni nëse keni sasi.

5

kuletë silikoni nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një kuletë silikoni në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, e butë dhe e lehtë. Do ta doni çantën e PVC-së kur ta keni.

06

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të çantës kuletë të personalizuar si kërkesë e juaj në lidhje me tonë .Anta prej silikoni .

6

Banta prej silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencës ndaj nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, të papërshkueshëm nga pluhuri

12

Banta prej silikoni prodhohet nga modeli i bërjes deri tek paketimi i dërgesave, të gjitha proceset që ne bëjmë duke punuar proferssional nga vetë ne.

11


Detajet e paketimit

1. 1. secila qese çelësash silikoni VW në çantën e kundërt
2. 1000 copë silikoni VW Keyanta e çelësit të makinave në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipmentShërbimi ynë

1. të gjithë pyetjes nga klienti do t'i përgjigjet personi profesional.

2. ne kemi departamentin e projektuesit, mund të hartojë vetë klientit me porosi.

3. ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. ne marrim departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. ne jemi te specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër të provës.

Kategoritë e Produktit : Qese me rroba silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim