Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Qese me rroba silikoni > multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
 • multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
 • multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
 • multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
 • multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi
 • multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi

multipoint më e mirë djerse provë i papërshkueshëm nga uji kuletë të reja me porosi

  Çmimi i njësisë: USD 3.7 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: H-004

Size: Custom Color

Color: Custom Color

Weight: Custom Weight

Price: Factory Price

Feature: Waterproof

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Material: Silicone

Certificate: ROHS, BSCI, ISO9001

MOQ: 1 PC

Delivery: 7 Days

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e kuletë Silicone . Tani, ne kemi mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera të prodhimit dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë kuletë me cilësi të lartë silikoni . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me kuletë prej silikoni si modelet e mëposhtme, kuletë prej silikoni pvc me logo.

size12

Çdo kuletë Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Kuleta e Silicone është e përkryer e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës . dhe kuletë pvc është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj që ju të zgjidhni modele të drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kuletë silikoni nëse keni sasi.

5

kuletë silikoni nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një kuletë të Silikonit në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni kuletë pvc kur ju keni atë.

06

Ne mund të bëjmë të gjitha ngjyrat Pantone e kuletë Custom Silicone si kërkesën tuaj në lidhje me tonë Kuletë prej silikoni .

6

Çanta prej silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri

12

Çanta prej silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar proferssional nga vetja.

11


Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipmentShërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Qese me rroba silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim