Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Shtresë silikoni > Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
 • Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
 • Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
 • Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
 • Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë
 • Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë

Custom Rresht me cilësi të lartë coasters me cilësi të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 0.38 - 0.5 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 500 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Material: Silicone, Silicone Rubber Pvc

Shape: Round

Diameter: Customized

Logo Printing: With Logo Printing

Color: Natural Color, Custom Color

Characteristics: Insulation

Usage: Home, Protect Table

Style: Simple

Size: Custom Size

Weight: Custom Weight

Packing: 1PC IN OPP BAG

Price: Factory Price

Certificate: ROHS, BSCI, ISO9001

Feature: Durable

Type: Home Decoration

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e coasters Silicone . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë slitë me cilësi të lartë silikoni . Jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me coasters silikoni si modelet e mëposhtme, coasters silikoni pvc me logo.

01

Çdo brezore silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

coasters Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe coasters pvc është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj se ju zgjidhni modele të drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të slitë silikoni nëse keni sasi.

2

coasters silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësore. Kur ju mbani një coasters Silicone në dorën tuaj, ajo ndihet e butë, e butë dhe e lehtë. Ju do të doni coasters pvc kur keni atë.

3

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të Custom Silicone coasters si kërkesën tuaj në lidhje me tonë Binarët silikoni .

4

Slitë silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencë ndaj nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

5

Slitë silikoni prodhohen nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që ne bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.

6

Detajet e paketimit

1. Çdo Qese Çantëje të Makinës Silikoni VW në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Shtresë silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim