Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Shtresë silikoni > Produkti i ri 20181 coasters silikoni
Produkti i ri 20181 coasters silikoni
Produkti i ri 20181 coasters silikoni
Produkti i ri 20181 coasters silikoni
Produkti i ri 20181 coasters silikoni
Produkti i ri 20181 coasters silikoni
 • Produkti i ri 20181 coasters silikoni
 • Produkti i ri 20181 coasters silikoni
 • Produkti i ri 20181 coasters silikoni
 • Produkti i ri 20181 coasters silikoni
 • Produkti i ri 20181 coasters silikoni

Produkti i ri 20181 coasters silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.45 - 0.5 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: RYHX-C002

Material: Silicone, Silicone

Shape: Round

Diameter: Customized

Logo Printing: Without Logo Printing

Color: Other, Red, Blue, Black, White, Pink, Yellow, Orange And Purple

Characteristics: Insulation

Usage: Home, Restaurant, Cafe, Office, Protect Table

Style: Simple

Advantage: Twice Quality Test

Type: Car Accessories

Weight: 15g

Size: 4*6*1 Cm

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Price: Factory Price

Certification: ISO9001, BSCI, SGS

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e coasters . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë slitë me cilësi të lartë . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me slitë silikoni si modelet e mëposhtme, slitë silikoni me logo.

01

Çdo slitë silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Slitë Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe slitë pvc është i aftë të ndjekë makinën kryesore, shpresoj që ju të zgjidhni modele të drejta. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbuluar me timon silikoni nëse keni sasi.

2

slitë silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një slitë silikoni në dorën tuaj, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë. Ju do të doni slitë pvc kur ta keni atë.

3

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e Slant Custom Silicone si kërkesë tuaj për tonë Slitë silikoni .

4

Slitë silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencë ndaj nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

5

Slitë silikoni prodhohen nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që ne bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.


6

7

8

Detajet e paketimit

1. 1. çdo mbulesë e timonit të silikonit në qese të eshtrave
2. 100 copë Silicone drejtues mbuluar timon në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Shtresë silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim