Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Enë gatimi silikoni > Doreza silikoni > STABILE 2019 dorezat më të njohura
STABILE 2019 dorezat më të njohura
STABILE 2019 dorezat më të njohura
STABILE 2019 dorezat më të njohura
STABILE 2019 dorezat më të njohura
STABILE 2019 dorezat më të njohura
  • STABILE 2019 dorezat më të njohura
  • STABILE 2019 dorezat më të njohura
  • STABILE 2019 dorezat më të njohura
  • STABILE 2019 dorezat më të njohura
  • STABILE 2019 dorezat më të njohura

STABILE 2019 dorezat më të njohura

Info bazë

Numri i modelit.: G-005

Style: Checked

Material: PU

Size: M, Custom Size

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e doreza Silicone . Tani kemi modalitet të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë dorashka me cilësi të lartë silikoni . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me dorashka silikoni si modelet e mëposhtme, dorashka PVC silikoni me logo.

01

Çdo doreza silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Doreza Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe keychain pvc është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj se ju zgjidhni modele të drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të dorezave silikoni nëse keni sasi.

02

dorashka silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një doreza silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni dorashka PVC kur e keni atë.


03

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e dorashka Custom Silicone si kërkesë tuaj për tonë Doreza silikoni .

04

Doreza silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencë ndaj nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

05

Doreza silikoni prodhohet nga modeli i bërjes në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar proferssional nga vetja.

09

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipmentShërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.
Kategoritë e Produktit : Enë gatimi silikoni > Doreza silikoni

Email tek ky furnizues
  • Ms. Qingren Luo
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim