Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Silikoni Keychain > 100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
 • 100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
 • 100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
 • 100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë
 • 100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë

100% Eco Friendly Ngjyra të përziera 2018 keychain pa pagesë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: K-002

Style: Cute

Usage: Compass, Watch, Holiday, Bottle Opener, Photo Frame, Flashlight, Coin Holder, Promotion Gifts

Suitable for: Universal

Material: Silicone

Processing: Plating

Feature: Eco-Friendly

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë përqendrohet në prodhimin e Keychain Silicone . Tani, ne kemi modalitet të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë keychain me cilësi të lartë silikoni . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me keychain silikoni si modelet e mëposhtme, çelësin silikoni pvc keychain me logo.

1

Çdo kuletë silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Silikoni Keychain është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe keychain pvc është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj se ju zgjidhni modele të drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të tagut valixhe silikoni nëse keni sasi.

2


silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një keychain Silicone në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të donit çelësin e PVC-së kur ta keni atë.

3

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e Keychain Custom Silicone si kërkesë tuaj për tonë Keychain silikoni .

4

Keychain silikoni ka karakteristikat e padëmshme, eko-miqësore, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë

5

Keychain silikoni është prodhuar nga modeli i bërjes në paketim shippment, të gjithë procesin që bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.

6

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipmentShërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.
Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Silikoni Keychain

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim