Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Etiketa e Bagazheve Silikoni > 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
 • 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
 • 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
 • 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
 • 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve
 • 2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve

2018 shpërndani tagin e fundit të bagazheve

  Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 1 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 500 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L-010

Feature: Washable, Waterproof, Eco-friendly, Recyclable, Waterproof

Disposable: Non-Disposable

Style: Simple

Appliance: Airport, Travel, Exhibition

Material: Silicone

Size: Custom Size

Color: Custom Color

Weight: Custom Weight

Price: Factory Price

Package: 1 Pc In Opp Bag

Certificate: ISO9001, BSCI, SGC

OEM: Highly Welcomed

MOQ: 100pcs

Usage: Promotion Gift

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet eksperiencë fokusohet në prodhimin e silicone lugggage tag . Tani kemi një regjim të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhuese dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë etiketa me cilësi të lartë Silicone . Jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me etiketën e bagazheve silikoni si modelet e mëposhtëm, tag silikoni pvc bagazh me logo.

6

Çdo tag i bagazheve Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

Tag valixhe Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe tag pvc bagazhit është i aftë të ndjekin makinën kryesore, shpresoj që ju të zgjidhni modelet e drejtë. Ne kemi avantazhin e çmimeve të tagut valixhe silikoni nëse keni sasi.

1

etiketa e bagazheve silikoni nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një tag bagazhi Silicone në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni paketën e bagazhit të PVC kur e keni atë.

2


Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone e tag Custom Silicone valixhe si kërkesë tuaj në lidhje me tonë Marka e bagazheve silikoni .

7

Etiketa e bagazheve silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji, pluhuri

10

Etiketa e valixheve të silikonit prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar nga proferssional vetë.

11

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.
Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Etiketa e Bagazheve Silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim