Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Dhurata Silikoni > Unazë silikoni > fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
 • fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
 • fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
 • fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
 • fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore
 • fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore

fabrika e lirë të shitur unazë miqësore eko miqësore

  Çmimi i njësisë: USD 0.12 - 0.15 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 1000 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: R-006

Material: Ruby, Silicone Pvc Rubber Pu

Type: Cocktail Ring, Wedding Decoration

Gender: Unisex

Fabrication Processing: Gem Mounting

Shape: Round

Usage: Wedding

Style: Elegant

Color: White, Custom Color

Size: 23#, Custom Size

Weight: Custom Weight

Packing: 1 Pc In Opp Bag

Price: Factory Price

Certificate: ROHS, BSCI, ISO9001

Feature: Waterproof

ODM: Highly Welcomed

Additional Info

paketim: 1 pc në qese opp

prodhimtari: 10000000

markë: RYHX

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000000

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet përvojë fokusohet në prodhimin e unazës Silicone . Tani, ne kemi mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera të prodhimit dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë unazë silikoni me cilësi të lartë . Ne jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me unazën silikoni si modelet e mëposhtme, unazë pvc silikoni me logo.

001

Çdo unazë Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Unaza Silicone është përkryer i përshtatet çelësin tuaj makinë. dhe unaza PVC është e aftë të ndjekë çelësin e makinës, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të unazës silikoni nëse keni sasi.

002

unaza silikoni nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një unazë silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni unazën e PVC kur e keni atë.


NEW1

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e unazës Silicone Custom si kërkesën tuaj në lidhje me tonë Unazë silikoni .

new2

Unaza silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, eko-miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji, pluhur

NEW3

Unaza silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që ne bëjmë proferssional duke punuar nga vetja.

new5

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni VW Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silikoni VW Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 53 * 26 * 38cm

shipment


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Dhurata Silikoni > Unazë silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim