Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Aksesore per makina silikoni > Mbuluar me rrota silikoni > Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
 • Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
 • Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
 • Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
 • Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car
 • Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car

Moda Kombëtare Silikoni Cover Drejtues Wheel Për Car

  Çmimi i njësisë: USD 1.9 - 2.3 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 50 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 1101.02

Size: Suits For 33-38cm Diameter Car Steering Wheel

Brand: RYHX

Certificate: SGS,ISO9001,ROHS

Applicable Season: All Season

Material: High Quality Silicone

Color: Multiple Colors

Type: 3-Spoke Wheel And 4-Spoke Wheel

Weight: 197g

MOQ: 50PCS

Delivery: 3 Days

Additional Info

paketim: Madhësia e paketës së vetme: 22 * ​​32 * 1 mm, 1pc / qese plastike 100pcs / a kartoni Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38 cm

prodhimtari: 100000pieces

markë: RYHX

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100000pieces per week

certifikatë: ROHS,BSCI,ISO9001SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenzhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë 10 vjet eksperiencë fokusohet në prodhimin e mbuluar timon e makinave . Tani kemi një regjim të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulim me rrota me cilësi të lartë të makinës . Jemi të sigurt që do të jeni të kënaqur me timonin e makinës silikoni si modelet e mëposhtme, rrota me rrota silikoni me logo.


honeycomb size

honeycomb detail

honeycomb detail two

honeycomb detail three

Fashionable-Silicone-Car-Steering-Wheel-Cover-Universal

honeycomb

washable

wear

përdorim 1: Mbroni mbulesën e timonit.

2: Dekorimi i makinave.

3: Pa pagesë nga pluhuri.

4: Bëni makinës lehtë

Avantazhi ynë 1: Eko miqësore.

2: OEM është i mirëpritur

3: Jo toksike, silikoni me cilësi të pastër 100%

4: Karakteristikat fleksibile, përshtaten në mënyrë të përkryer me timonin e makinës suaj

5: Durable, nuk ka deformim, nuk ka venitje.

6: Si një dekor në modë për makinën tuaj


10

2wKategoritë e Produktit : Aksesore per makina silikoni > Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim