Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbuluar me rrota silikoni

Kategoritë e produkteve të Mbuluar me rrota silikoni , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbuluar me rrota silikoni , furnizuesit Mbulimi i rrotave të makinës silikoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rrota Drejtuese Mbulon R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbuluar me rrota silikoni furnizuesit

Për mbulimin e timonit të silikonit kemi 8 vjet eksperiencë. Përdorimi i rrotave të timonit të silikonit jo vetëm që mund të mbrojë timonin e makinës suaj, por edhe ta bëjë atë më mirë prekëse dhe më të mirë. Ashtu si disa ngjyra të bukura, rrota e timonit duket më tërheqëse. Mbulimi i timonit të silikonit ka karakteristikat e butësisë, elasticitetit, eko-freindly, qëndrueshme, prekje të mirë, prova pluhuri dhe kështu me radhë. Të gjithë kapakun timon të silikonit të bërë nga 100% silikoni të ushqimit. Çdo ngjyrë që mund të ofrojmë për ju. Mirë se vini kërkesën tuaj për të.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim