Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbuluar me rrota silikoni > Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë

Mbulon timonin e makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë

  Çmimi i njësisë: USD 1.89 - 2.53 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SWC2902

Bumper Position: Front Bumper

Size: 33cm To 37cm

Usage: For Protecting Steering Wheel

Color: Panton Color

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Bone Bag Or Box

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

Sample: Free

MOQ: 100

Certificate: SGS And FDA

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese kockash, ose paketim kuti

prodhimtari: 10000pcs one week

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: FAD and SGS

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Mbuluar timon i makinës silikoni rezistent ndaj nxehtësisë është 100% silikoni i ushqimit, kështu që është i qëndrueshëm ndaj nxehtësisë dhe i butë. Sipërfaqja e mbulimit të timonit të silikonit mund të shtypet në çdo dizajn. Pra, dizajne OEM ose ODM janë të mirëseardhura. Ne gjithashtu mund ta bëjmë këtë për ju. Dhe kapaku i timonit i silikoni mund të lahet kur është i pista, kështu që është riciklimi. Dizajni i ftohtë i rrotave të timonit të silikonit e bëjnë makinën tuaj më të bukur, le ta doni më shumë. Pra, nëse dëshironi, por mbulesën e timonit të silikonit , mund të kontaktoni fabrikën tonë.


Heat resistant steering wheel cover

Sipërfaqja e kapakut të timonit silikonit është prekje e mirë, brenda është e qetë, kështu që mund të jetë më mirë për mbrojtjen e timonit të makinës. Dhe është elasticitet i mirë.

Heat resistant silicone steering wheel cover

Ngjyra ka ngjyra të përbashkëta, gjithashtu mund të ofrojë ngjyrat Pantone. Dhe në vitin 2018, ne prodhuam disa ngjyra të ftohta, me printim të bukur në kapakun e timonit. Pra, nëse keni ndonjë nevojë, mund të bëjmë për ju.

silicone car steering wheel cover

Për paketimin e mbulesës së timonit të silikonit , kemi ekzistuar 2 mënyra paketimi, njëra është çanta e kockave, një tjetër është kuti plaxtic.


Silicone steering wheel coverSilicone steering wheel cover

Rreth fabrikës sonë prezantoj si vijon:

Certifikatat tona

Silicone steering wheel cover

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Mbuluar me rrota silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim